KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9039044
nr 903 9044
Blandteknik
R Carlberg, signerad. 1954, 35x32
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:56:21
150 kr
300 kr
300 kr
350 kr